ІІ Міське Свято Пампуха 2009

Перше свято пампуха у 2008 році настільки захопило львів'ян, що воно стало для Львова традиційним і плавно переросло в Друге свято Пампуха, яке відбулось 25 січня 2009 р.

В цей день у Львові можна було досхочу поласувати різдвяними смаколиками, найпопулярнішими й найсмачнішими пампухами. Під час свята проходило безліч конкурсів та забав. Також гості та мешканці міста мали можливість позмагатись за найшвидше поїдання пампухів.

Німецьку меншину Львова на святі представила молодіжна організація "Дойче Югенд", a саме сімейний гурт "Familie Provozin".

Розпочалося Свято Пампуха о 12 годині на проспекті Свободи (площа перед Оперним театром), а продовження з розіграшем лотереї, фінальною частиною конкурсів, святковим концертом та святковою кухнею було вже у Музеї народної архітектури та побуту (Шевченківському гаю).

Українські, російські, німецькі, єврейські, американські "пампухи" та "пампушки" такі схожі та водночас такі різні. На святі можна було ознайомитись з традиціями випікання такої звиклої страви, історією її походження та просто гарно провести час, слухаючи традиції і національні рецепти етнічних товариств. У всіх вони різні – солодкі і не дуже, з маком, з мармелядою або без нічого, але однаково смачні.

На святі можна було дізнатися про рецепт німецької випічки з імбирем (такий самий, як для хаток із пряників, які випікають на Різдво в Німеччині), скуштувати на смак німецькі та інші національні кулінарні традиції.

Знову було неймовірно весело та смачно!

Партнер свята:


Інформаційний партнер:

ОТ-ОТ

DikArt DikArt