ІІІ Міське Свято Пампуха 2010

Третє "Міське свято Пампуха" вже стало історією. З 8 до 10 січня 2010 року у внутрішньому дворику Ратуші смачно пахло пампушками, панувала тепла, сімейна атмосфера, було весело та радісно.

Урочисто відкрив свято міський голова Львова Андрій Садовий. З вітальним словом на святкуванні виступив також Президент України Віктор Ющенко. Під час огляду свята Президент України та міський голова скуштували львівських пампухів.

"Запрошуємо усіх львів'ян та гостей міста скуштувати львівських пампухів та поринути в різдвяну атмосферу Львова", – наголосив під час відкриття свята міський голова Андрій Садовий.

Святкування у Львові розпочались із великого Різдвяного параду. Участь в параді взяли понад однієї тисячі учасників. Центральною частиною міста пройшли звіздарі, громадські організації та близько 20 різних вертепів.

Скуштувавши львівських пампухів, президент повів свою родину дивитися театралізовані дійства. Спершу виступав чудовий вертеп народного театру "Хочу" студентів та випускників НУ "Львівська політехніка" під керівництвом знаної заньківчанки з.а. України Ірини Швайківської, далі президент разом з мешканцями та гостями міста мали змогу стати свідками грандіозного дійства під назвою "Різдвяна феєрія" - вистави просто неба, розіграної акторами Львівського академічного духовного театру "Воскресіння".

За словами директора та художнього керівника театру "Воскресіння" режисера Ярослава Федоришина, Віктору Ющенку побачене дійство дуже сподобалося. Вистава, котра відбувалася на північній стороні площі Ринок, вразила людей велетенськими ляльками, а також музичним та світловим оформленням. В добрих традиціях вуличних вистав театру "Воскресіння", "Різдвяна феєрія" супроводжувалась вогняним шоу та піротехнічними ефектами, феєрверками.

Загалом, свято відбулось в надзвичайно теплій та веселій атмосфері, що на кілька днів об'єднала всіх мешканців та гостей міста в одну велику та дружню родину.

Партнер свята:


Інформаційний партнер:

ОТ-ОТ

DikArt DikArt